Сади Перемоги

Ingenue

Французька білизна – вишукано і просто. Ми вважаємо, що саме ця формула зробила французьку нижню білизну тим, чим вона є в сучасному світі моди. Мережа бутиків Ingenue, що в перекладі з французької і означає “вишукана простота”, виникла як українське втілення цього принципу.

Щодня ми відтворюємо і підтримуємо крихкий і неймовірно прекрасний світ високої моди, пропонуючи вам широкий в Україні асортимент французької жіночої білизни, купальників і аксесуарів класу люкс від кращих французьких і обраних європейських і американських брендів: Lise Charmel, Maison Lejaby, Feraud, Nicole Olivier, SHAN , Melissa Odanash, Max Mara, Ritratti, Paladini і ін.

На сьогодні мережа бутиків Ingenue представлена в найбільших містах України: Одесі, Києві, Харкові, Дніпрі та Херсоні.

Carreblanc

Заснований в 1982 році, французький бренд Carré Blanc сьогодні є лідером на ринку ексклюзивного домашнього текстилю. Не зраджуючи своїм традиціям, бренд як і раніше використовує у виробництві тільки натуральні матеріали: бавовна, льон, шовк.

Завдяки високій якості і особливому яскравому стилю домашній текстиль Carré Blanc завоював безліч шанувальників по всьому світу. Серед них королева Швеції Сільвія, Князь Монако Альберт, актриси Жюлі Дельпі і Жюльєт Бінош, а свого часу і експремьер-міністр Великобританії Маргарет Тетчер. Віденський Imperial, міланський Grand Hotel, Hilton Hotels і інші фешенебельні готелі є партнерами марки.

Будь-яка сезонна колекція Carré Blanc пропонує своїм клієнтам 5 тем: спальну, банну, їдальню, декоративну та дитячу білизну, кожна з яких відрізняється оригінальністю і комфортом.

КОНТАКТИ

Адреса : ТЦ «Сади Перемоги», 2-й поверх вул. Академічна 28