Марка MARC CAIN була заснована в 1973 році в Італії німцями Helmut і Roland Schlotterer. Історія компанії свідчить, що вона була названа в честь людини по імені Marc Cain, італійського кутюр’є, в чиєму житті існували тільки дві пристрасті: красиві, добре одягнені жінки і швидкі машини. Останнє захоплення коштувало йому життя – він загинув в автомобільній катастрофі за кермом свого Ferrari.

Сьогодні марка продовжує віддавати данину пристрасті до автомобілів, підтримуючи гонки Ferrari Racing Team і випускати дві лінії одягу : сучасну класику MARC CAIN Collections і більш сміливу MARC CAIN Sports.

Зарекомендувана в світі модна марка жіночого одягу MARC CAIN продовжує успішний розвиток на міжнародному ринку. За 33 роки компанія перетворилася в міжнародний бренд і на сьогоднішній день налічує 25 представництв, які працюють як showroom, 54 магазини в 35 країнах світу, один з яких знаходяться в Одесі, в галереї «Сади Перемоги».

Одяг MARC CAIN носять як телезірки, так і звичайні ділові жінки. Візитними картками марки стали трикотажні вироби, використання сучасних тканин, а також новітніх технологій обробки і нанесення фарби на шкіру, бавовна, льон і шерсть. Марка Marc Cain не залишить байдужою ні успішну бізнес-леді, ні молоду навіжену дівчину.

Чи займаєтесь спортом? Захоплює активний відпочинок? Або просто віддаєте перевагу спортивному стилю одягу для міста? У будь-якому випадку, виглядати хочеться актуально, красиво і, звичайно ж, хочеться комфорту.

Тоді одяг MARC CAIN Sports саме для Вас! Вперше інтер’єр бутіка виконаний відповідно до фірмового дизайну магазинів MARC CAIN. Легкість архітектури проявляється в чітких лініях.

КОНТАКТИ

Адреса : ТЦ «Сади Перемоги», 3-й поверх вул. Академічна 28