Це одяг для жінки, раніше незаслужено обійдений увагою кутюр’є – жінки «нестандартних» розмірів, якій небайдужі віяння сучасної моди.

Ідеали краси, оспівані Тицианом, Рубенсом і Кустодієвим. Розмір – не головне, головне – відчуття свободи.

Marina Rinaldi перетворює повну жінку в Big Beautiful Woman – «велику красиву жінку» (як називають її в Америці). А в Італії її називають красивим словом formosa (огрядна, ставна). Забудьте будь-які табу. Чи не носити штани? Ніякої клітини або смужок? Тільки щось обов’язково просторе і непомітного кольору. Ким придумані ці правила?

Marina Rinaldi – Це завжди найостанніші тенденції моди. Найсміливіші кольори. Найшикарніші тканини і  новаторські розробки. І комфорт – тому що головне – це настрій, і виглядаємо ми настільки добре, наскільки добре відчуваємо себе. Спеціально розроблені лекала, що враховують всі особливості істинно жіночої фігури.

Ці речі «сидять фантастично. Спеціальні тканини – «дихаючі», дуже міцні і гігроскопічні: нещільний шовк, віскоза, шифон, стретч з добавками. Спеціальні еластичні вставки, кулиски, «невидимі» застібки і блискавки, особливий крій трикотажу, розрізи з боків.

Вибір безмежний. Чи не ненависна фраза «А що у вас є мого розміру?», А солодка можливість покапризнічати – Marina Giorno, Marina Basic, Marina Sport, Elegante.

Колекція Marina Rinaldi поєднує вимоги зручності з найсвіжішими тенденціями моди. Комфортний і стильний одяг кожен день дарує відчуття радості. Чи не це рушійна сила, яка змушує нас знову і знову повертатися в бутік?

Прихильниця марки Marina Rinaldi сприймає цей одяг як істинний подарунок.

КОНТАКТИ

Адреса : ТЦ «Сади Перемоги», 3-й поверх вул. Академічна 28